Rok szkolny 2016/2017

     (Wybrane osiągnięcia)

Nazwa konkursu

Szczebel

Organizator

Osiągnięcia

V Turniej Historyczny „Od demokracji do sanacji. Władza i społeczeństwo w II RP”
05.06.2017

wojewódzki IPN Oddział w Lublinie

 

 XI m.
Karol Grzelak (6A)
Krzysztof Garamaj (6B)
Kamila Prażmo (6B)

 

Gminny Konkurs Matematyczny - Klasy IV
24.05.2017

gminny SP Płouszowice

 

 II m.

 

Gminny Konkurs Przyrodniczy - Klasy V
23.05.2017

gminny SP Jastków

 

 II m.
Mikołaj Wójcik (5A)
Miłosz Stróżek (5B)

 

IX Gminny Przegląd Piosenki Anglojęzycznej
22.05.2017

gminny SP Tomaszowice

 I m.
Oliwia Sobczak (6A)

 Wyróżnienie
Maria Pochroń (4B)

"Roślina chroniona jaką znam" - konkurs plastyczny w ramach Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego z okazji "Święta Polskiej Niezapominajki"
15.05.2017

wojewódzki Zarząd Okręgu LOP w Lublinie,
Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych

 

 Wyróżnienie
Alicja Chmielewska (3B)

 

Konkurs Języka Angielskiego ALBUS
10.05.2017

krajowy Centrum Edukacji Szkolnej

 

 Wyróżnienie
Olga Turczyn (6A)

 

XIV Gminny Konkurs Matematyczny - Klasy V
10.05.2017

gminny SP Płouszowice

 

 III m.

 

Turniej Mini Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców o Mistrzostwo Gminy Jastków
08.05.2017

gminny GOKiS
SP Płouszowice

 

 II m. dziewczęta

 III m. chłopcy

 

Gminny Konkurs Matematyczny Klas VI
26.04.2017

gminny SP Płouszowice

 

 II m.

 

IV Gminny Konkurs Piosenki Polskiej
06.04.2017

gminny SP Jastków

 I m.
Kamila Prażmo (6B)
II m.
Julia Jusiak (5A)
III m.
Bartłomiej Drzewiecki (6C)

Konkurs matematyczny KANGUR
16.03.2017

międzynarodowy Uniwersytet Toruński

 

 Wyróżnienie
Piotr Sidoruk (3A)

 

"Jan Paweł II miłośnik gór i przyrody" - konkurs multimedialny
16.03.2017

diecezjalny Zespół Szkół nr 12 w Lublinie

 

 Wyróżnienie
Kinga Podgajna (5A)

 

Gminna Szkolna Liga Szachowa - Turniej 1
15.03.2017

gminny GOKiS
SP Tomaszowice

 

 III m.

 

Konkurs ZUCH Logiczne Myślenie
10.03.2017

krajowy Centrum Edukacji Szkolnej

 

 Laureat
Aleksander Szwałek (3B)

 

Konkurs Języka Angielskiego GALILEO
06.03.2017

ogólnopolski Centrum Edukacji Szkolnej

 

 Wyróżnienie
Damian Wojcieszek (6A)

 

Konkurs Językowy ZUCH
03.03.2017

krajowy Centrum Edukacji Szkolnej

 

 Laureat
Filip Piątek (3B)

 

Konkurs Zintegrowany ZUCH
02.03.2017

krajowy Centrum Edukacji Szkolnej

 

 Laureaci:
Gabriela Biernacka (3B)

Dominik Słowik (3B)

 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewcząt w mini koszykówce
02.03.2017

powiatowy Powiatowy Szkolny Związek Sportowy - Powiat Lublin

 

 II m.

 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej chłopców w mini koszykówce
01.03.2017

powiatowy Powiatowy Szkolny Związek Sportowy - Powiat Lublin

 

 I m.

 

Mistrzostwa Szkół Podstawowych Gminy Jastków w Mini Koszykówkę Dziewcząt i Chłopców
16.02.2017

gminny GOKiS
SP Jastków

 

 I m. dziewczęta

 I m. chłopcy

 

Numer alarmowy 112
10.02.2017

wojewódzki Wojewoda Lubelski

 Wyróżnienie
Patrycja Grzegorczyk (3D)

"Święta Rodzina okiem dzieci i młodzieży" - projekt bombki Bożonarodzeniowej
01.12.2016

międzyszkolny Gimnazjum nr 11 w Lublinie,
Parafia św. Rodziny w Lublinie

 

 I m.
Alicja Chmielewska

 

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach
01.12.2016

powiatowy Powiatowy Szkolny Związek Sportowy

 

 III m. drużynowo

 

Szkolne Igrzyska Sportowe w Piłce Ręcznej Chłopców
01.12.2016

powiatowy SP Jastków,
SP Garbów

 

 I m.

 

Konkurs literacko-plastyczny na bajkę w ramach gminnej akcji profilaktycznej
11.2016

gminny Gimnazjum w Jastkowie

 I m
K. Mirosław (6A)
C. Brankiewicz (6C)
K. Drozd (6C)

 

Konkurs plastyczny na pocztówkę w ramach gminnej akcji profilaktycznej "Prawda, dobro, piękno w szkole"
11.2016

gminny Gimnazjum w Jastkowie

 I m.
C. Brankiewicz (6C)
P. Rozwadowski (6C)

EKO ENERGIA - I like it
11.2016

gminny Gmina Jastków

 

 Laureaci:
K. Suchodolska (5B)
B. Drzewiecki (6C)
K. Kawiak (5A)

 

Mistrzostwa Gminy Jastków Szkół Podstawowych w Piłkę Ręczną Dziewcząt i Chłopców
16.11.2016

gminny GOKiS,
SP Płouszowice

 

 I m. chłopcy

 III m. dziewczęta

 

X Gminny Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej
14.11.2016

gminny GOKiS,
SP Tomaszowice

 II miejsce

Chór SP Jastków

 

Konkurs wiedzy o życiu i twórczości Henryka Sienkiewicza
04.10.2016

gminny Gminna Biblioteka Publiczna w Jastkowie,
Filia w Tomaszowicach

 II miejsce

K. Grzelak (6A)
A.Ozimek (6A)
B. Drzewiecki (6C)

 

XVI Bieg Przełajowy "Szlakiem Dąbrowicy"
27.09.2016

gminny GOKiS

 II miejsce
w klasyfikacji drużynowej

Klasy V:
I m. J. Jusiak (5A)
II m. K. Dybowski (5B)
III m. J. Łowczak (5B)
III m. P. Reszka (5B)

Klasy VI:
III m. S. Rozmysł (6C)

 

     Rok szkolny 2015/2016

     (Wybrane osiągnięcia)

Nazwa konkursu

Szczebel

Organizator

Osiągnięcia

  Turniej nr 5 w ramach Gminnej Szachowej Ligi Szkolnej
02.06.2016

gminny GOKiS
SP Jastków
I m.
(drużynowo)

  Konkurs plastyczny "Dbamy o czysty świat, choć mamy mało lat" w ramach XI edycji Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego pod hasłem "Przyroda wokół nas"
17.05.2016

wojewódzki Liga Ochrony Przyrody -
Zarząd Okręgu w Lublinie
Wyróżnienia:
Miłosz Peciak (OP "A")
Natalia Kostyła (OP "B")

  Turniej nr 4 w ramach Gminnej Szachowej Ligi Szkolnej
17.05.2016

gminny GOKiS
SP Snopków
I m.
(drużynowo)

  Wojewódzkie eliminacje XLIV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego
12-13.05.2016

Wojewódzki Zarząd Oddziału PTTK w Biłgoraju

 II m.
w konkurencji TURYSTYCZNY ROWER
oraz
IV m.w klasyfikacji generalnej
(kategoria: SP)
Piotr Sidor (6B)
Mateusz Środa (6B)
Kacper Wilk (6B)

 

  8. Gminny Konkurs Recytatorski
28.04.2016

gminny GOKiS Jastków

 Wyróżnienie
Mateusz Kędra (3B) 

  OLIMPUSEK - olimpiada z edukacji wczesnoszkolnej
04.2016

ogólnopolski Olimpus

 LAUREAT
Zuzanna Korbus (3B) 

  Projekt znaczka pocztowego z okazji Światowego Dnia Ziemi - konkurs plastyczny
04.2016

międzyszkolny Zespół Szkół nr 12 w Lublinie

 I m w kategorii klas II
Alicja Chmielewska (2B) 

  III Gminny Konkurs Piosenki Polskiej
04.2016

gminny SP Jastków

 I m
Bartłomiej Drzewiecki (5C)

 II m
Oliwia Sobczak (5A)

 Wyróżnienie
Julia Jusiak (4A)

 

  Obecność Boga w przyrodzie - konkurs plastyczno-multimedialny
31.03.2016

diecezjalny Zespół Szkół nr 12 w Lublinie

 wróżnienie
Kinga Podgajna (4A) 

  Wielkanocne Obyczaje - konkurs plastyczny
03.2016

międzyszkolny Zespół Szkół nr12 w Lublinie

 I m.
w kategorii kl. III
Julia Reszka (3B) 

  XLV Ogólnopolski Maraton Marszów na Orientację
18-20.03.2016

ogólnopolski AlexTravel,
Klub Imprez na Orientację „SKRÓTY” Radom

 I m.
w kategorii dzieci [TD]
Kareem Al-Shawerdi (6B)
Piotr Sidor (6B) 

 III m.
w kategorii dzieci [TD]
Mateusz Środa (6B)
Kacper Wilk (6B) 

 

  Konkurs Języka Angielskiego GALILEO
04.03.2016

 

ogólnopolski Centrum Edukacji Szkolnej Wyróżnienia:
Katarzyna Suchodolska (4B)
Michał Brzozowski (4A)

  Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini koszykówce chłopców
03.03.2016

powiatowy Powiatowy Szkolny Związek Sportowy, SP Bystrzyca Stara

 II m.

 

  Turniej Mini Koszykówki o Mistrzostwo Gminy Jastków SP
8.02.2016

gminny GOKiS

 I m.dziewczęta

 I m.chłopcy

  Kuratoryjny konkurs przedmiotowy z przyrody
02.02.2016

wojewódzki Lubelski Kurator Oświaty
LSCDN

 Konrad Nowak (6A)
Laureat

 

  Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej chłopców
16.12.2015

powiatowy Powiatowy Szkolny Związek Sportowy,
SP Bełżyce

 II m.

 

  Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych
14.12.2015

powiatowy Lubelski Powiatowy SZS,
SP Niedrzwica Duża

 II m.

 

  Półfinał Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej chłopców
11.12.2015

powiatowy Powiatowy Szkolny Związek Sportowy,
SP Garbów

 I m.

 

  Półfinał Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt
11.12.2015

powiatowy Powiatowy Szkolny Związek Sportowy,
SP Garbów

 II m.

 

  VI Gminny Konkurs Ortograficzny "Mistrz Ortografii"
10.12.2015

gminny SP Ożarów

 III m.
M. Adamczyk (6B)
K. Biedacha (6B)

 

  Kuratoryjny konkurs przedmiotowy z przyrody
01.12.2015

okręgowy Lubelski Kurator Oświaty

 K. Nowak (6A)
- awans do etapu wojewódzkiego

 

  IX Gminny Przeglą Pieśni i Piosenki Patriotycznej
16.11.2015

gminny SP Tomaszowice
GOKiS

 III m.
Oddział przedszkolny "A"

Wyróżnienie:
chór szkolny

 

  II diecezjalny konkurs plastyczny "Mój Anioł Stróż"
Listopad 2015

diecezjalny Parafie p.w. Matki Bożej Ostrobramskiej i św. Wojciecha w Wierzbicy

 III m.
Jan Derkacz
(oddział przedszkolny "A")

  XV Ogólnopolskie marsze na orientację Jakuza 2015
13-15.11.2015

ogólnopolski AlexTravel.Pl
Urząd Miejski w Kozienicach

 II m. w kategorii TD
K. Al-Shawerdi (6B)
P. Sidor (6B)
III m. w kategorii TD
K. Wilk (6B)
M. Środa (6B)

 

 

Gminne Igrzyska Sportowe - Tenis Stołowy Indywidualny
22.10.2015

 

gminny SP Jastków
GOKiS

III m.
P. Reszka (4B)
IV m.
M. Wartacz (4A)

 

Konkurs plastyczny "Portret Bolesława Prusa"
20.10.2015

 

gminny Urząd Gminy Jastków

III m.
C. Brankiewicz (5C)

 

Konkurs plastyczny "Okładka Lalki Bolesława Prusa"
20.10.2015

 

gminny Urząd Gminy Jastków

I m.
W. Worobij (6B)

XV Bieg Przełajowy "Szlakiem Dąbrowicy"
10.10.2015

wojewódzki GOKiS

 I miejsce w klasyfikacji drużynowej

Klasy IV:
I m. K. Dybowski (4B)
III m. J. Jusiak (4A)

Klasy V:
I m. F. Kowalczyk (5A)

Klasy VI:
II m. K. Al-Shawerdi (6B)
III m. M. Chołaj (6A)

 

     Rok szkolny 2014/2015

     (Wybrane osiągnięcia)

 

Nazwa konkursu

Szczebel

Organizator

Osiągnięcia

 

  IX Nałęczowski Festiwal Tańca "Euro-Dance"
19-21.06.2015

 

wojewódzki Nałęczowski Ośrodek Kultury I m.
STARS II

 

  Turniej nr 5 w ramach Gminnej Szachowej Ligi Szkolnej
15.06.2015

 

gminny GOKiS
SP Płouszowice
I m.

 

  Konkurs plastyczny: „Józef Piłsudski i Jego Legiony inspiracją dla twórczości artystycznej”
Maj 2015

 

gminny Gimnazjum Jastków
I m.
Łukasz Pędzik (6A)

 Wyróżnienie:
Kareem Al-Shawerdi (5B)

 

  II Gminny Konkurs Przyrodniczy Klas V
27.05.2015

 

gminny SP Jastków II m.
Piotr Sidor (5B)

 III m.
Konrad Nowak (5A)

  Wyróżnenie
Mateusz Środa (5B)

 

  IX Przegląd Piosenki Anglojęzycznej
25.05.2015

 

gminny SP Tomaszowice II m.
Anna Kozioł (6A)

 III m.
Oliwia Sobczak (4A)

 Wyróżnenia:
Mikołaj Paszczyk (6B)
Katarzyna Fatyga (6B)

 

  Konkurs na znaczek festynowy

 

gminny Gmina Jastków
GOKiS
I m.
Aleksandra Derkacz (6A)

 

  Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy "Samarytanka"
08-09.05.2015

 

wojewódzki PTTK
oddział w Chełmie
II m.

 

  Konkurs Języka Angielskiego ALBUS
08.05.2015

 

ogólnopolski Centrum Edukacji Szkolnej Laureat:
Jakub Skomorowski (6A)

 Wyróżnienie:
Bartłomiej Drzewiecki (4C)

 

  Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt
28.04.2015

 

gminny SP Snopków
SP Jastków
GOKiS
II m.

 

  Gminny Konkurs Matematyczny - Klasy IV
28.04.2015

 

gminny SP Snopków I m.

 

  Turniej nr 3 w ramach Gminnej Szachowej Ligi Szkolnej
23.04.2015

 

gminny GOKiS
SP Tomaszowice
II m.

 

  Gminny Konkurs Matematyczny - Klasy V
21.04.2015

 

gminny SP Snopków I m.

 

  II Gminny Konkurs Piosenki Miłosnej i Dowolnej
15.04.2015

 

gminny SP Jastków I m.
Michalina Tomala i Mikołaj Paszczyk (6B)

III m.
Anna Kozioł (6A)

Wyróżniania:
Oliwia Sobczak i Dominika Iwaniak (4A)
Katarzyna Fatyga (6B)

 

  Gminny Konkurs Matematyczny - Klasy VI
14.04.2015

 

gminny SP Snopków I m.

 

  Olimpiada "OLIMPUSEK" - sprawdzian zintegrowany
09.04.2015

 

ogólnopolski Firma OLIMPUS I m.
Katarzyna Suchodolska (3B)

VI m.
Karol Kowalik (3A)

VI m.
Shadi Al-Shawerdi (3B)

VII m.
Jagoda Stępniak (3B)

 

  Rejonowe Igrzyska w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt
26.03.2015

 

rejonowy SP Kraśnik III m.

 

  Konkurs Języka Angielskiego GALILEO
06.03.2015

 

ogólnopolski Centrum Edukacji Szkolnej

 Jakub Skomorowski (6A)
Laureat

 

  Kuratoryjny konkurs przedmiotowy z języka angielskiego
27.02.2015

wojewódzki Lubelski Kurator Oświaty
LSCDN

 Jakub Skomorowski (6A)
Laureat

 

 

  Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Koszykówce
24.02.2015

 

powiatowy SP Bystrzyca Stara II m. dziewczęta
II m. chłopcy

 

  "Anioły są wśród nas" - konkurs plastyczny
Grudzień 2014

 

gminny Gimnazjum w Jastkowie,
Gminna Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych,
GOKiS w Jastkowie
Aleksandra Kołodziej (6A)
I m.

  Kuratoryjny konkurs przedmiotowy z języka angielskiego
10.12.2014

okręgowy Lubelski Kurator Oświaty

 J. Skomorowski (6A)
- awans do etapu wojewódzkiego

 

 

  Igrzyska Sportowe w Mini Piłce Ręcznej
10.12.2014

 

powiatowy SP Mętów I m. dziewczęta
II m. chłopcy

 

  Igrzyska Sportowe w Mini Piłce Ręcznej
03.12.2014

 

międzygminny SP Jastków I m. dziewczęta
I m. chłopcy

  Konkurs plastyczny "W Magicznym Ogrodzie" w ramach IV Festiwalu Słowa i Obrazu
27.11.2014

powiatowy Gimnazjum nr 9 w Lublinie,
Miejska Biblioteka Publiczna im. H. Łopacińskiego w Lublinie
Wyróżnienie: Ł. Pędzik (6A)

 

  Igrzyska Sportowe w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt
21.11.2014

 

gminny GOKiS, SP Płouszowice I m.

 

  VIII Gminny Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej
17.11.2014

 

gminny GOKiS, SP Tomaszowice II m.

 

   VI edycja projektu „Otwarta firma” 2013 w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości
14.11.2014
(ogłoszenie wyników)

 

ogólnopolski Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości Tytuł laureata dla szkoły w kategorii "Najaktywniejsze Szkoły Podstawowe - klasy I-III"

 

   Indywidualne Igrzyska Sportowe w Tenisie Stołowym
12.11.2014

 

powiatowy SP Krzczonów IX m. G. Głowala (4B)

 

   Indywidualne Igrzyska Sportowe w Tenisie Stołowym
7.11.2014

 

międzygminny SP Ciecierzyn II m. G. Głowala (4B)

  Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Szkół Podstawowych Gminy Jastków
30.10.2014

gminny GOKiS, SP Snopków

 Klasy IV:
I m. G. Głowala (4B)
IV m. O. Turczyn (4A)

Klasy V-VI:
I m. W. Chmielewski (6A)
II m. J. Chmielewska (6A)

 

  Kuratoryjny konkurs przedmiotowy z języka angielskiego
21.10.2014

szkolny Lubelski Kurator Oświaty

 J. Skomorowski (6A)
awans do etapu okręgowego

 

  Kuratoryjny konkurs przedmiotowy z przyrody
15.10.2014

szkolny Lubelski Kurator Oświaty

 A. Derkacz (6A)
awans do etapu okręgowego

 

XIV Bieg Przełajowy "Szlakiem Dąbrowicy"
27.09.2014

wojewódzki GOKiS

 I miejsce w klasyfikacji drużynowej

Klasy IV:
I m. F. Kowalczyk (4A)
II m. P. Wrona (4B)
II m. I. Konowałek (4C)
III m. K. Dybowski (4B)

Klasy VI:
II m. N. Skirzewska (6B)
III m. K. Szuster (6B)

 

 

     Rok szkolny 2013/2014

     (Wybrane osiągnięcia)

Nazwa konkursu

Szczebel

Organizator

Osiągnięcia

  Konkurs języka angielskiego Albus 2014
9.05.2014

ogólnopolski Centrum Edukacji Szkolnej Tytuł laureata:
J. Skomorowski (5A)
K. Nowak (4A)

Wyróżnienia:
A. Derkacz (5A)
J. Goliszek (5A)
P. Kuwałek (5A), A. Prokop (5A)

  "Miejsce dla Każdego"
X Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

17.03.2014

wojewódzki Wójt Gminy Wilkołaz,
Parafia w Rudniku Szlacheckim,
Dyrektor SP w Rudniku Sz.
II m.
(A. Derkacz, A. Kosior, M. Paszczyk)

  Gminny Konkurs Matematyczny Klas V
17.03.2014

gminny SP Jastków II m.
(P. Kuwałek, M. Nogal, M. Paszczyk)

  Szkolne Igrzyska Sportowe - Mini Piłka Ręczna Chłopców
11.03.2014

powiatowy SP Mętów I m.

  Szkolne Igrzyska Sportowe - Mini Piłka Ręczna Chłopców
7.03.2014

międzygminny SP Jastków I m.

  Konkurs języka angielskiego Galileo 2014
6.03.2014

ogólnopolski Centrum Edukacji Szkolnej Tytuł laureata:
J. Skomorowski (5A)
J. Chmielewska (5A)
Wyróżnienia:
J. Nowak (6A)

  Gminny Konkurs Matematyczny Klas VI
03.03.2014

gminny SP Jastków I m. (A. Sidoruk, J. Nowak, K. Wieleba)

  Konkurs Przedmiotowy z Przyrody
17.02.2014

wojewódzki Lubelski Kurator Oświaty Laureat: J. Nowak (6A)

  Szkolne Igrzyska Sportowe - Mini Piłka Ręczna Dziewcząt
18.02.2014

gminny SP Płouszowice
GOKiS
II m.

  Szkolne Igrzyska Sportowe - Mini Piłka Ręczna Chłopców
17.02.2014

gminny SP Jastków
GOKiS
I m.

  Drużynowy Tenis Stołowy
04.02.2014

gminny SP Jastków
GOKiS
I m. - dziewczęta kl. VI
I m. - chłopcy kl. VI
II m. - dziewczęta kl. IV
II m. - chłopcy kl. IV

  Konkurs profilaktyczny "Nie poddaj się, bądź sobą"
Styczeń 2014

gminny GOKiS Laureaci: K. Marciocha (4B)
A. Derkacz (5A)

  Konkurs matematyczny "MAT"
15.01.2014

ogólnopolski JERSZ Łowcy Talentów Laureat: J. Nowak (6A)
Wyróżnienia: K. Wieleba (6B), Piotr Sidor (4B)

 "Bombka Bożonarodzeniowa" - konkurs plastyczny
12.12.2013

międzyszkolny SP nr 42 w Lublinie, Parafia św. Wojciecha w Lublinie Wyróżnienie: A. Derkacz (5A)

  Powiatowe Igrzyska Sportowe - Mini koszykówka chłopców
12.12.2013

powiatowy SP Bystrzyca Stara II m.

   Gminny Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii”
09.12.2013

gminny SP Ożarów II m. - J. Goliszek (5A) i M. Paszczyk (5B).

   Półfinały Powiatowe Igrzysk Sportowych - Mini koszykówka dziewcząt i chłopców
06.12.2013

międzygminny SP Jastków Chłopcy – I m.
Dziewczęta – II m.

   Konkurs czytelniczy "I Ty bądź czytelny" w ramach Stypendiady Wczesnoszkolnej
03.12.2013

krajowy Firma Edukacyjna "Orzeł" I m. - G. Głowala (3B), A. Kusyk (3C)
II m.- B. Drzewiecki (3C)

  Gminne Igrzyska Sportowe - Mini koszykówka dziewcząt i chłopców
19.11.2013

gminny SP Jastków Chłopcy: I m.
Dziewczęta: I m.

  VII Gminny Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej
18.11.2013

gminny GOKiS,SP Tomaszowice GRAND PRIX
Wyróżnienie: M. Paszczyk (5B)

  I Dekanalny Konkurs Plastyczny “Mój Anioł Stróż”
Listopad 2013

dekanalny Parafia p.w. Matki Bożej Ostrobramskiej i św. Wojciecha w Wierzbicy, Szkolne Koło Caritas, Z.S. im. K. Górskiego w Wierzbicy Wyróżnienie: A. Chmielewska (oddz. przedszkolny „A”)

   Indywidualne Igrzyska w Indywidualnym Tenisie Stołowym
15.10.2013

międzygminny SP Ciecierzyn III m. K. Błotniak(6B)
IV m. M. Błotniak(6B)

  Indywidualne Mistrzostwa w Tenisie Stołowym
10.10.2013

gminny SP Jastków, GOKiS Klasy IV:
II m. K. Nowak (4A)
III m. K. Remijasz (4A)

KlasyV-VI:
I m. M. Błotniak
II m. K. Błotniak
II m. K. Sochal

XIII Bieg Przełajowy "Szlakiem Dąbrowicy"
29.09.2013

wojewódzki GOKiS I miejsce w klasyfikacji drużynowej

 

     Rok szkolny 2012/2013

     (Wybrane osiągnięcia)

Nazwa konkursu

Szczebel

Organizator

Osiągnięcia

  Konkurs plastyczny „Zwierzęta Świętego Franciszka”
Maj 2013

gminny SP Jastków I m., II m.

  Konkurs plastyczny na projekt znaczka na festyn gminny
Maj 2013

gminny Urząd Gminy Jastków I m., II m.

  VII Gminny Przegląd Miniplayback Show – kategoria: piosenka anglojęzyczna
27.05.2013

gminny SP Tomaszowice Złoty Mikrofon

  Powiatowe Igrzyska Sportowe – Mini Piłka Nożna Chłopców
17.05.2013

powiatowy SP Piotrków III m.

  Międzygminne Igrzyska Sportowe – Mini Piłka Nożna Chłopców
14.05.2013

międzygminny SP Przybysławice I m.

  IX Konkurs wiedzy o Papieżu Janie Pawle II
14.05.2013

wojewódzki SP w Rudniku Szlacheckim III m., V m., VI m.

  ALBUS 2013 - konkurs języka angielskiego
09.05.2013

ogólnopolski Centrum Edukacji Szkolnej 5 tytułów laureata: III m. J. Chmielewska (4A)
III m. J. Skomorowski (4A)
VIII m. A. Kołodziej (4A)
IX m. M. Nogal (4B)
X m. A. Derkacz (4A)
oraz 7 wyróżnień

  Gminne Igrzyska Sportowe Dziewcząt i Chłopców w Mini Piłce Nożnej
29.04.2013

gminny SP Płouszowice Chłopcy – I m. (awans do zawodów międzygminnych)
Dziewczęta – II m.

   Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”
21.03.2013

międzynarodowy Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych J. Nowak (5A) – 86%
M. Paszczyk (4B) – 76%
K. Wieleba (5B) – 73%
P. Kuwałek (4A) – 72%

  Konkurs matematyczny - klasy V
13.03.2013

gminny SP Ożarów I m.

  Konkurs matematyczny - klasy VI.
06.02.2013

gminny SP Ożarów I m.

  Powiatowe Igrzyska Sportowe w Mini Piłce Ręcznej Chłopców
11.01.2013

powiatowy SP Jastków III m.

  Szkolne Igrzyska Sportowe w Drużynowym Tenisie Stołowym
08.01.2013

gminny SP Jastków Dziewczęta IV kl. – I m.
Chłopcy IV kl. – I m.
Dziewczęta V-VI kl. – I m.
Chłopcy V-VI kl. – I m.

  Szkolne Igrzyska Sportowe w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców
18.12.2012

międzygminny SP Jastków Chłopcy – I m. (awans do powiatu)

  Szkolne Igrzyska Sportowe w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców
11.12.2012

gminny GOKiS, SP Płouszowice Chłopcy – I m.
Dziewczęta – II m.

  VI Gminny Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej
19.11.2012

gminny GOKiS,SP Tomaszowice I m.

  Jastków - Moja Gmina
16.02.2012

gminny Gminna Biblioteka Publiczna w Jastkowie I m.

   XXIII Konkurs Piosenki Religijnej w Markuszowie
11.11.2012

diecezjalny Gminny Ośrodek Kultury w Markuszowie III m.

   Międzygminne Igrzyska w Indywidualnym Tenisie Stołowym Chłopców
23.10.2012

międzygminny SP Niemce V m. J. Banaszek(4B)
V m. J. Grykałowski
VI m. W. Chmielewski (4A)
VI m. M. Sadurski

   Międzygminne Igrzyska w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt
22.10.2012

międzygminny SP Niemce III m. A. Borek (awans do zawodów powiatowych)
V m. A. Michalak
V m. A. Prokop (4A)

   Gminne Igrzyska w Indywidualnym Tenisie Stołowym
17.10.2012

gminny SP Jastków, GOKiS Klasy IV:
I m. J. Banaszek (4B)
II m. A. Prokop (4A)
III m. W. Chmielewski (5A)

Klasy VI:
I m. A. Borek
I m. M. Sadurski, J. Grykałowski
II m. A. Michalak

   Konkurs Przedmiotowy z Przyrody
02.10.2012

I etap Lubelski Kurator Oświaty Jakub Nowak (5A) - awans do II etapu

XII Bieg Przełajowy "Szlakiem Dąbrowicy"
29.09.2012

wojewódzki GOKiS III miejsce w klasyfikacji drużynowej

V kl. dziewczęta:
I m. Julia Dybowska (5A)

 

     Rok szkolny 2011/2012

     (Wybrane osiągnięcia)

Nazwa konkursu

Szczebel

Organizator

Osiągnięcia

  ALBUS 2012 - konkurs języka angielskiego
10.05.2012

ogólnopolski Centrum Edukacji Szkolnej Laureat - N. Szymczak (6B), Wyróżnienia: J. Nowak (4A), A. Czopor (6B), M. Wójcik (6B), M. Hankiewicz (6B)

  Turniej piłkarski EURO-REAL
06.05.2012

wojewódzki Real Club IV m.

  Gminne Igrzyska Sportowe w Mini Piłce Nożnej
26.04.2012

gminny SP Płouszowice, GOKiS II m. dziewczęta, II m. chłopcy

  Gminny konkurs matematyczny klas IV
25.04.2012

gminny SP Tomaszowice II m. J. Nowak (4A), K. Sochal (4B), K. Wieleba (4B)

  Gminny konkurs matematyczny klas V
12.04.2012

gminny SP Tomaszowice I m. N. Jaszek, D. Drozd, J. Smolak

  Gminny konkurs matematyczny klas VI
16.03.2012

gminny SP Tomaszowice I m. A. Michalak (6A), N. Szymczak (6B), J. Wieleba (6B)

  KANGUR - konkurs matematyczny
15.03.2012

międzynarodowy Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu K. Nowak (2A), P. Sidor (2B), A. Opoń (2B), J. Nowak (4A), K. Wieleba (4B), D. Drozd (5C), Z. Żak (6A), N. Szymczak (6B), J. Wieleba (6B)

  Międzygminne Igrzyska Sportowe w Minikoszykówce Chłopców
21.02.2012

międzygminny SP Jastków II m.

  Kuratoryjny konkurs matematyczny
16.02.2012

wojewódzki Lubelski Kurator Oświaty Laureat - J. Wieleba (6B)

  Kuratoryjny konkurs polonistyczny
13.02.2012

wojewódzki Lubelski Kurator Oświaty Laureat - N. Szymczak (6B)

   Powiatowe Igrzyska Sportowe - Tenis Stołowy Drużynowy Chłopców z Klas V-VI
25.01.2012

powiatowy SP Krzczonów V m. J. Grabowski (6B), J. Grykałowski

   Międzygminne Igrzyska Sportowe w Tenisie Stołowym Drużynowym Chłopców z Klas V-VI
20.01.2012

międzygminny SP Ciecierzyn II m. J. Grabowski, J. Grykałowski (awans do zawodów powiatowych)

   Międzygminne Igrzyska Sportowe w Tenisie Stołowym Drużynowym (kl. IV)
19.01.2012

międzygminny SP Ciecierzyn III m. M. Błotniak (4B) i M. Mróz (4B)

  Gminne Igrzyska Sportowe w Minikoszykówce
17.01.2012

gminny GOKiS, SP Jastków I m. chłopcy, II m. dziewczęta

   MAT - konkurs matematyczny
11.01.2012

ogólnopolski Łowcy Talentów Jersz Wynik bardzo dobry uzyskali: J. Nowak (4A), K. Wieleba (4B), N. Jaszek (5A), N. Szymczak (6B), J. Wieleba (6B)

   Gminne Igrzyska Sportowe w Tenisie Stołowym Drużynowym (kl. IV-VI)
11.01.2012

gminny SP Jastków, GOKiS Kl. IV: I m. M. Błotniak, M. Mróz (awans do zawodów międzygminnych)
Kl. V-VI: I m. J. Grabowski, J. Grykałowski (awans do zawodów międzygminnych)
Kl. IV: II m. N. Prażmo, M. Ozga
Kl. V-VI: III m. A. Borek, P. Banaszek

   Magia Świąt Bożego Narodzenia na pdst. "Opowieści Wigilijnej" Karola Dickensa
16.12.2011

wojewódzki Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka I m. Justyna Makowska (6B)
I m. Kaja Stępniak (6A)

   Gminne Igrzyska Sportowe w Mini Piłce Ręcznej
05.12.2011

gminny GOKiS, SP Płouszowice III m. dziewczęta

   Konkurs przedmiotowy - matematyka
30.11.2011

II etap Lubelski Kurator Oświaty Jakub Wieleba (6B) - awans do III etapu

   Konkurs przedmiotowy - język polski
25.11.2011

II etap Lubelski Kurator Oświaty Natalia Szymczak (6B) - awans do III etapu

   Wojewódzkie Igrzyska w Indywidualnym Tenisie Stołowym
15.11.2011

wojewódzki SP Kocudza VI m. Jakub Grabowski (6B)

   Rejonowe Igrzyska w Indywidualnym Tenisie Stołowym
07.11.2011

rejonowy SP Kocudza II m. Jakub Grabowski (6B)

   Powiatowe Igrzyska w Indywidualnym Tenisie Stołowym
03.11.2011

powiatowy SP Krzczonów I m. Jakub Grabowski (6B)

   Międzygminne Igrzyska w Indywidualnym Tenisie Stołowym
27.10.2011

międzygminny SP Niemce I m. Jakub Grabowski (6B)
IV m. Mikołaj Błotniak (4B)
V m. Natalia Prażmo (4A)

   Gminne Igrzyska w Indywidualnym Tenisie Stołowym
17.10.2011

gminny SP Jastków, GOKiS IV kl. dziewczęta:
III m. Natalia Prażmo (4A)
IV m. Milena Ozga (4B)

IV kl. chłopcy:
I m. Mikołaj Błotniak (4B)

VI kl. chłopcy:
I m. Jakub Grabowski (6B)
IV m. Grzegorz Kopeć (6A)

   Konkurs przedmiotowy - matematyka
06.10.2011

I etap Lubelski Kurator Oświaty Jakub Wieleba (6B) - awans do II etapu

   Konkurs przedmiotowy - przyroda
05.10.2011

I etap Lubelski Kurator Oświaty Natalia Szymczak (6B) - awans do II etapu

   Konkurs przedmiotowy - język polski
03.10.2011

I etap Lubelski Kurator Oświaty Natalia Szymczak (6B) - awans do II etapu

XI Bieg Przełajowy "Szlakiem Dąbrowicy"
01.10.2011

wojewódzki GOKiS I miejsce w klasyfikacji drużynowej

IV kl. dziewczęta:
I m. Milena Ozga (4B)

IV kl. chłopcy:
III m. Przemysław Adamski (4A)

V kl. dziewczęta:
III m. Katarzyna Wójcik (5B)

V kl. chłopcy:
I m. Piotr Łowczak (5B)

VI kl. chłopcy:
I m. Konrad Biedacha (6B)